Przejdź do treści Skip to footer
KONFERENCJA ENERGIA DZIŚ I JUTRO
Dodano: 10.05.2024

KONFERENCJA ENERGIA DZIŚ I JUTRO

Pierwszy dzień konferencji Energia Dziś i Jutro, która odbyła się 8 maja 2024 r. i skupiała się na kluczowych aspektach transformacji energetycznej - już za nami.

Konferencja składała się z trzech sesji:

- Prawne i ekonomiczne aspekty transformacji energetycznej

- Dostępna, tania i stabilna energia - czy to możliwe?

- Energetyka jako żywy organizm.

Główną tematyką konferencji były innowacje w wytwarzaniu, magazynowaniu i przesyłaniu energii elektrycznej.

Omawiano też aspekty prawne, ekonomiczne oraz techniczne, pod kątem aktualnych potrzeb rynku energetycznego, który obecnie przechodzi przez głęboką transformację.

Udział w konferencji cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a wśród uczestników znajdowali się przedstawiciele spółek dystrybucyjnych OSD, jednostek samorządowych, projektantów oraz wykonawców odnawialnych źródeł energii.

W przerwach między sesjami prelegenci mieli okazję zwiedzić wystawę zorganizowaną przez ZIAD Bielsko-Biała SA, prezentującą historię oraz osiągnięcia firmy od 1 kwietnia 1974 roku.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na drugi dzień konferencji, który odbędzie się 18 września 2024 roku w ramach targów ENERGETAB. W programie znajdzie się debata biznesu i nauki poruszająca kwestie zeroemisyjności, synergii wytwarzania, przesyłu oraz zarządzania różnymi rodzajami energii. Jakie są perspektywy nowej energetyki dla rynku? Kto zyska, a kto straci w tej transformacji?

Rejestracja:

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji oraz dostępu do platformy konferencyjnej:

e-mail: biuro@sep.bielsko.pl

tel. 790 796 666

Więcej informacji na:

https://www.konferencjebranzowe.pl