Przejdź do treści Skip to footer
10. Międzynarodowe Targi „EKOstyl 2022”
Dodano: 4.11.2022

Ekodoradcy na 10. Międzynarodowych Targach „EKOstyl 2022”

Zapraszamy na konsultacje z ekodoradcami podczas 10. Międzynarodowych Targów „EKOstyl 2022” Zdrowa Żywność, Styl Życia, Eko Rodzina organizowanych w dniach 18 - 20 listopada 2022 r. w Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej.

Na wszystkich zainteresowanych mieszkańców obszaru Aglomeracji Beskidzkiej ekodoradcy oczekiwać będą na stoisku Stowarzyszenia Aglomeracji Beskidzkiej 18 listopada w godzinach od 10.00 do 18.00. W ramach konsultacji ekodoradcy, promując założenia projektu zintegrowanego Programu LIFE pn. „Śląskie. Przywracamy błękit” Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego, bezpłatnie udzielą informacji nt. możliwości podniesienia efektywności energetycznej budynków oraz uzyskania dofinansowania w ramach następujących programów: Czyste Powietrze, Mój prąd, Moje ciepło, Ciepłe mieszkanie, Mój elektryk oraz ulga termomodernizacyjna.

Targi EKOstyl mają na celu propagowanie idei ekologicznego stylu życia. Dlatego od lat na targach pojawiają się producenci zdrowej żywności, ekologicznych ubrań, kosmetyków, a także produktów i usług wspierających zgodny z naturą styl życia, a także lokalni wytwórcy i rzemieślnicy, ludzie z pasją i niezwykłymi pomysłami.

Prezentowane na targach ekoprodukty to wyroby  najwyższej jakości, producenci wyrobów ekologicznych mają na względzie dobro człowieka i działania długofalowe – czyli zdrowie klientów, innowacyjność, troskę o zachowanie czystości planety. 

Podczas najbliższej edycji do dyspozycji zwiedzających będzie ponad 300 różnorodnych stoisk, oferujących zarówno zdrową żywność,  jak i usługi ekologiczne, prozdrowotne, doradztwo dietetyczne. Pojawią się wystawcy nie tylko z Polski, ale również z Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: http://www.targibielskie.pl/10-miedzynarodowe-targiekostyl-2022-zdrowa-zywnosc-styl-zycia-eko-rodzina